/ Toote Tootja kood / ATV320U75N4W
ATV320U75N4W
Price filter
ABB
(0)
Dospel
(0)
Ensto
Goobay
Jung
Legrand
OBO Bettermann
PCE
Schneider Electric
Solarinvent
Tootja tooteinfo
Tootekategooriad
Tootekategooriad
Abitooted (0)
Metallist luugid (0)
Plastikluugid (0)
Elektrimaterjalid (1)
Kaablid ja juhtmed (0)
Juhtmed (0)
Maakaablid (0)
Paigalduskaablid (0)
Päikeseenergia DC-kaablid (0)
Kilbid ja kilbikomponendid (1)
Kilbid ja tarvikud (0)
Arvestikilbid (0)
Kilbitarvikud (0)
Metallkilbid (0)
Moodulkilbid (0)
Nõrkvoolukilbid (0)
Polüesterkilbid (0)
Räkikapid 19" (0)
Kompaktkaitselülitid ja tarvikud (0)
Kompaktkaitselülitid (0)
Kompaktkaitselülitite tarvikud (0)
Koormus- ja ümberlülitid (0)
Märklambid ja juhtnupud (0)
Moodulseadmed (0)
Liigpingepiirikud (0)
Ülepingekaitsed (0)
Moodulkaitselülitid (0)
Automaatkaitsmed (0)
Muud kilbikomponendid (0)
Pöörd- ja kanglülitid (0)
Releed ja aegreleed (0)
Rikkevoolukaitsmed (0)
Diferentsiaalautomaadid (0)
Rikkevoolukaitselülitid (0)
Mootorikaitselülitid ja käivitid (1)
Kontaktorid ja termod (0)
Kontaktorid (0)
Termoreleed (0)
Mootorikaitselülitid (0)
Mootorikaitselülitid (GV2) (0)
Sagedusmuundurid (1)
Sujuvkäivitid (0)
Sulavkaitsmed ja vinnaklüitid (0)
Jada- ja paralleelvinnaklülitid (0)
Sulavkaitsmed (0)
Korkkaitsmed ja sularid (0)
Vooluarvestid ja programmkellad (0)
Arvestid (0)
Moodularvestid (0)
Programmkellad (0)
Voolutrafod (0)
Paigaldustarvikud (0)
Lülitid ja pistikupesad (0)
Süvistatavad lülitid ja pistikupesad (0)
Süvistatavad lülitid ja komponendid (0)
Süvistatavad pistikupesad (0)
Süvistatavad pistikupesad-22 (0)
Küte (0)
Kütteseadmed (0)
Kütteseadmete lisavarustus (0)
Soojusvahetid (0)
Filtrid (0)
Soojusvahetuskeskus (0)
Tarvikud (0)
Tuulegeneraatorid (0)
Keskmised generaatorid (0)
Komplektid (0)
Tuulegeneraatorite lisad (0)
Väikegeneraatorid (0)
Ventilatsioon (0)
Kodu ja kontori ventilatsioon (0)
Kattega ventilaatorid (0)
Klassikalised ventilaatorid (0)
Toruventilaatorid (0)
Soodusmüük (0)
Tööstuslikud ventilatsiooniseadmed (0)
Avaventilaatorid (0)
Katuseventilaatorid (0)
Kiiruse regulaatorid (0)
Korstnaventilaatorid (0)
Lisavarustus (0)
Toruventilaatorid (0)
Ventilatsioonisüsteemid (0)
Korstnakatted (0)
Ristkülikukujulised õhukanalid (0)
Söefiltrid (0)
Tarvikud (0)
Ümarad kanalid (0)
Ventilatsioonitorud (0)
Ventilatsioonivõred ja suunajad (0)
Avade katted (0)
Klassikalised võred (0)
Õhusuunajad (0)
Uncategorized (0)
250 V
- - V
100 - 240 V
125 V
230 - 230 V
230 V
5 V
10 A
0,09 A
0,12 A
0,13 A
0.0003 A
0.0011 A
0.0014 A
0.004 A
0.4 mA
0.5 A
1.1 mA
15 A
16 A
2 mA
2.5 A
20 A
2400 mA
3000 mA
32 A
6 A
63 A
In stock
Text search
Tootesildid
Tootesildid
10A (0)
13A (0)
16A (0)
20A (0)
25A (0)
2A (0)
32A (0)
40A (0)
50A (0)
63A (0)
6A (0)
Acti9 (0)
B-karakteristik (0)
C-karakteristik (0)
K60N (0)
MCB (0)
moodulkaitselüliti (0)
raam (0)
Renova (0)
Schneider Electric (0)
SEDNA (0)
valge (0)
Vandaalikindel raam (0)
Alumiinium
Antratsiit
Beež
Must
Roostevaba teras
Valge
Bee
Hall
Harjatud. matt
Hõbedane
Kollane
Kreemjasvalge / elektrivalge
Kroom
Kruviklemmid
Kuldne
Läikiv
Loomulik värv
Matt
Messing
Oran
Oranž
Plaatina
Plast
Pronks
Pruun
Puit
Punane
Roheline
Sinine
Titaan
ABS
Alumiinium
CuZn
Duroplast
Kivi
Klaas
Metall
Plast
Pronks
Puit
Roostevaba teras
Termoplastist
4000 - 4000 W
IP 4X
IP20
IP21
IP22
IP23
IP24
IP25
IP26
IP27
IP28
IP29
IP2X
IP40
IP44
IP54
IP55
IP67
IK00
IK02
IK03
IK04
IK08
IK09
Kuvatakse üksik tulemus
Järjesta populaarsuse alusel
Järjesta keskmise hinnangu järgi
Järjesta uudsuse alusel
Järjesta hinna alusel: odavamast kallimani
Järjesta hinna alusel: kallimast odavamani
Sale!
Sagedusmuundurid
Schneider Altivar ATV320 7.5kW 400V 3-faasiline sagedusmuundur