/ Toote Tootja kood / 1SEP620012R3000
1SEP620012R3000
Price filter
ABB
(0)
Dospel
(0)
Ensto
Goobay
Jung
Legrand
OBO Bettermann
PCE
Schneider Electric
Solarinvent
Tootja tooteinfo
Tootekategooriad
Tootekategooriad
Abitooted (0)
Metallist luugid (0)
Plastikluugid (0)
Elektrimaterjalid (1)
Kaablid ja juhtmed (0)
Juhtmed (0)
Maakaablid (0)
Paigalduskaablid (0)
Päikeseenergia DC-kaablid (0)
Kilbid ja kilbikomponendid (1)
Kilbid ja tarvikud (0)
Arvestikilbid (0)
Kilbitarvikud (0)
Metallkilbid (0)
Moodulkilbid (0)
Nõrkvoolukilbid (0)
Polüesterkilbid (0)
Räkikapid 19" (0)
Kompaktkaitselülitid ja tarvikud (0)
Kompaktkaitselülitid (0)
Kompaktkaitselülitite tarvikud (0)
Koormus- ja ümberlülitid (0)
Märklambid ja juhtnupud (0)
Moodulseadmed (0)
Liigpingepiirikud (0)
Ülepingekaitsed (0)
Moodulkaitselülitid (0)
Automaatkaitsmed (0)
Muud kilbikomponendid (0)
Pöörd- ja kanglülitid (0)
Releed ja aegreleed (0)
Rikkevoolukaitsmed (0)
Diferentsiaalautomaadid (0)
Rikkevoolukaitselülitid (0)
Mootorikaitselülitid ja käivitid (0)
Kontaktorid ja termod (0)
Kontaktorid (0)
Termoreleed (0)
Mootorikaitselülitid (0)
Mootorikaitselülitid (GV2) (0)
Sagedusmuundurid (0)
Sujuvkäivitid (0)
Sulavkaitsmed ja vinnaklüitid (1)
Jada- ja paralleelvinnaklülitid (1)
Sulavkaitsmed (0)
Korkkaitsmed ja sularid (0)
Vooluarvestid ja programmkellad (0)
Arvestid (0)
Moodularvestid (0)
Programmkellad (0)
Voolutrafod (0)
Paigaldustarvikud (0)
Lülitid ja pistikupesad (0)
Süvistatavad lülitid ja pistikupesad (0)
Süvistatavad lülitid ja komponendid (0)
Süvistatavad pistikupesad (0)
Süvistatavad pistikupesad-22 (0)
Küte (0)
Kütteseadmed (0)
Kütteseadmete lisavarustus (0)
Soojusvahetid (0)
Filtrid (0)
Soojusvahetuskeskus (0)
Tarvikud (0)
Tuulegeneraatorid (0)
Keskmised generaatorid (0)
Komplektid (0)
Tuulegeneraatorite lisad (0)
Väikegeneraatorid (0)
Ventilatsioon (0)
Kodu ja kontori ventilatsioon (0)
Kattega ventilaatorid (0)
Klassikalised ventilaatorid (0)
Toruventilaatorid (0)
Soodusmüük (0)
Tööstuslikud ventilatsiooniseadmed (0)
Avaventilaatorid (0)
Katuseventilaatorid (0)
Kiiruse regulaatorid (0)
Korstnaventilaatorid (0)
Lisavarustus (0)
Toruventilaatorid (0)
Ventilatsioonisüsteemid (0)
Korstnakatted (0)
Ristkülikukujulised õhukanalid (0)
Söefiltrid (0)
Tarvikud (0)
Ümarad kanalid (0)
Ventilatsioonitorud (0)
Ventilatsioonivõred ja suunajad (0)
Avade katted (0)
Klassikalised võred (0)
Õhusuunajad (0)
Uncategorized (0)
250 V
- - V
100 - 240 V
125 V
230 - 230 V
230 V
5 V
10 A
0,09 A
0,12 A
0,13 A
0.0003 A
0.0011 A
0.0014 A
0.004 A
0.4 mA
0.5 A
1.1 mA
15 A
16 A
2 mA
2.5 A
20 A
2400 mA
3000 mA
32 A
6 A
63 A
In stock
Text search
Tootesildid
Tootesildid
10A (0)
13A (0)
16A (0)
20A (0)
25A (0)
2A (0)
32A (0)
40A (0)
50A (0)
63A (0)
6A (0)
Acti9 (0)
B-karakteristik (0)
C-karakteristik (0)
K60N (0)
MCB (0)
moodulkaitselüliti (0)
raam (0)
Renova (0)
Schneider Electric (0)
SEDNA (0)
valge (0)
Vandaalikindel raam (0)
Alumiinium
Antratsiit
Beež
Must
Roostevaba teras
Valge
Bee
Hall
Harjatud. matt
Hõbedane
Kollane
Kreemjasvalge / elektrivalge
Kroom
Kruviklemmid
Kuldne
Läikiv
Loomulik värv
Matt
Messing
Oran
Oranž
Plaatina
Plast
Pronks
Pruun
Puit
Punane
Roheline
Sinine
Titaan
ABS
Alumiinium
CuZn
Duroplast
Kivi
Klaas
Metall
Plast
Pronks
Puit
Roostevaba teras
Termoplastist
4000 - 4000 W